trendy wnętrzarskie

Moda wyznacza nie tylko to, co się nosi, ale i to, w czym się mieszka. Jesteś na etapie urządzania domu lub mieszkania? Planujesz remont lub zależy Ci na unowocześnieniu swojego lokum? Chcesz wstrzelić się w najnowsze trendy wnętrzarskie? Sprawdź, co jest teraz na topie.

Mocne akcenty kolorystyczne

Wybierz kolor, który lubisz i pozwól mu ożywić swoje wnętrze. Niech to będzie pomarańczowa kanapa, ściana w kolorze krwistej czerwieni albo żółte zasłony w oknach. Nie bój się eksperymentować w zakresie łączenia barw. Nudne, pastelowe pokoje odchodzą do lamusa!

Duże wzory

Nie tylko kolorem możemy ożywić wnętrze. Również wzornictwo w tym sezonie rzuca się w oczy. Fototapety w kwiaty makro, kafelki w śmiałe wzory, poduszki w kształty geometryczne… Przy pomocy tego typu dodatków możesz także wprowadzić odrobinę świeżości do swojego M.

Wielki powrót lastryko

Choć wielu kojarzy się z minionym czasem PRL-u, lastryko wraca do łask. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w kuchniach i łazienkach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać go do wykończenia fragmentu ściany w nowoczesnym salonie.
trendy 2021

Drewno wciąż na topie

Nie jest pewnie zaskoczeniem, że drewno wciąż króluje. Nie tylko na salonach, ale we wszystkich wnętrzach. Pasuje do każdej stylizacji, dodaje pomieszczeniom elegancji, a przy tym doskonale wpisuje się w ideę dbania o środowisko naturalne.

Roślinność

Żyć w zgodzie z naturą to nie tylko posiadać meble z drewna, ale też żywe rośliny doniczkowe, które nie dość, że produkują cenny tlen, walcząc ze smogiem, to czynią wnętrze wyjątkowo przytulnym. Możliwości jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, ile czasu może przeznaczyć na pielęgnację kwiatów.

Korzystając z modowych nowinek, nie zapomnij jednak o tym, co naprawdę ważne: abyś dobrze czuł się we własnym mieszkaniu.